Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

W radosnych podskokach – czyli o wycieczce do Krakowa

15 grudnia uczniowie klasy V i VII uczestniczyli w wycieczce do Krakowa zorganizowanej przez wychowawców klas p. Anetę Osmędę i p. Annę Świerczek-Mól. Ponieważ grudzień to okres przedświąteczny, w którym prezenty rozdaje Św. Mikołaj, a najbliżsi obdarowują się upominkami nasza wycieczka dokładnie wpasowała się w ten nastrój przynosząc uczniom oraz opiekunom wiele radości.

Wizyta w Parku Trampolin okazała się niezapomnianym przeżyciem. Dwie godziny minęły wśród podskoków, hopsań, wybić, odbić, skoków do basenu z gąbkami, walki na piankowe makarony; pokonywaniu drabinek, sznurów, siatek zawieszonych nad basenem z piankowych sześcianów, w które bezpiecznie można było spadać (sprawdzone wielokrotnie :); zeskoków na wielką poduchę, miękko zasysającą delikwenta w swoje objęcia.  Wszystko z uśmiechem i nieposkromioną radością.

Troszkę zmęczeni po dwugodzinnym „szaleństwie” w znakomitych nastrojach udaliśmy się na Krakowski Rynek obejrzeć Świąteczny Kiermasz. Starówka przywitała nas pięknie ustrojonymi uliczkami i ogromną świąteczną choinką w ustawioną na Płycie Głównej Rynku, wokół której stały białe dorożki. Wędrując wśród rozstawionych straganów ze świątecznymi stroikami, piernikami i mnóstwem innych upominków… cytując słowa jednego z naszych uczniów: „Naprawdę poczuliśmy magię Świąt”.

Aneta Osmęda, Anna Świerczek-Mól