Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Miłe przedpołudnie z Mikołajem!

Dnia 5 grudnia uczniowie klas I-III wraz z wychowawcami udali się do Domu Kultury w Wolbromiu na musical pt. „Dorotka w krainie Oz”. Radości było co niemiara! Najmłodsi zostali porwani wraz z bohaterami w fascynującą podroż do krainy Oz, gdzie czekały ich rozmaite przygody. Nie obyło się bez śmiechu oraz ogromu śpiewu i tańca podczas występu. Po skończonym przedstawieniu i gromkich brawach naszych uczniów odwiedził pewien Święty... A był to sam Święty Mikołaj! Najmłodsi dostali piękne prezenty i obiecali Mikołajowi wzorowe zachowanie oraz spotkanie w następnym roku.

Zapraszamy do Galerii zdjęć -> Mikołajki w DK Wolbrom

Agnieszka Sobota