Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wróżby andrzejkowe

W czwartek 30 listopada zostały zorganizowane dla uczniów Szkoły Podstawowej w Dłużcu Andrzejki z licznymi wróżbami. Pani Aneta Osmęda i Pani Anna Świerczek-Mól na czas zabawy stały się wróżkami. Każdy uczestnik andrzejkowej zabawy z niecierpliwością przekłuwał papierowe serce, aby odczytać imię swojej sympatii Dzięki licznym wróżbom dziewczynki dowiedziały się jak na imię będzie miał ich przyszły mąż, natomiast chłopcy poznali imiona swoich przyszłych żon. Ponadto uczniowie wywróżyli sobie wspaniałą przyszłość – wygraną na loterii czy bycie sławnym. Uczniowie poznali również przyszłe zawody. Ciekawa przyszłość czeka jednak kilku chłopców z klasy IV, którzy według wróżb złożą śluby kapłańskie. Dzień minął pod znakiem dobrej zabawy, a przepowiedziana przyszłość zawsze może się spełnić. Tak naprawdę wszystko zależy od nas samych.

Aneta Osmęda