Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
 • Nasza szkoła
  Nasza szkoła z lotu... drona
 • Energia i radość życia
  Energia i radość życia - nasi najstarsi gimnazjaliści
 • Kultura i Tradycja
  Kultura i Tradycja - sukcesy w konkursach regionalnych
 • Młodzi siatkarze i siatkarki
  Młodzi siatkarze i siatkarki ponownie z sukcesami
 • Gratulujemy
  Gratulujemy drużynie dziewcząt zwycięstwa w Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej w siatkówce
 • Akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości
 • Z dumą
  Z dumą czcimy naszego patrona - Króla Jana III Sobieskiego
 • Pasja - Talent
  Pasja - Talent Nauczyciele - Uczniowie
 • 5. rocznica
  5. rocznica nadania imienia Króla Jana III Sobieskiego Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Dłużcu
 • Szkoła z pasją
  Szkoła z pasją - rozwijamy zainteresowania naszych uczniów już od najmłodszych lat

Nauczyciele Szkoły Podstawowej w Dłużcu w Wielkiej Brytanii i Niemczech

W czerwcu 2016 roku zatwierdzony został do realizacji projekt, pt. „Języki otwierają drzwi do Europy” ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER). W ramach tego projektu w czerwcu 2017 roku pan dyrektor Krzysztof Szczepankiewicz, pan Jerzy Zyguła, pani Aneta Osmęda i pani Justyna Żelazna uczestniczyli w szkoleniach w Bournemouth w Wielkiej Brytanii, natomiast pani Agnieszka Koryto szkoliła się w Bremie. Na zajęciach uczestnicy kursów poznali nowe aktywizujące metody nauczania i formy pracy z uczniami, co niewątpliwie  wpłynie na efektywność nauczania oraz zwiększenie motywacji naszych uczniów do nauki języków obcych.

Nauczyciele Zespołu Szkół w Dłużcu w Wielkiej Brytanii

Szkolenie pani Agnieszko Koryto w Bremie

Aneta Osmęda