Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Nauczyciele Szkoły Podstawowej w Dłużcu w Wielkiej Brytanii i Niemczech

W czerwcu 2016 roku zatwierdzony został do realizacji projekt, pt. „Języki otwierają drzwi do Europy” ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój (POWER). W ramach tego projektu w czerwcu 2017 roku pan dyrektor Krzysztof Szczepankiewicz, pan Jerzy Zyguła, pani Aneta Osmęda i pani Justyna Żelazna uczestniczyli w szkoleniach w Bournemouth w Wielkiej Brytanii, natomiast pani Agnieszka Koryto szkoliła się w Bremie. Na zajęciach uczestnicy kursów poznali nowe aktywizujące metody nauczania i formy pracy z uczniami, co niewątpliwie  wpłynie na efektywność nauczania oraz zwiększenie motywacji naszych uczniów do nauki języków obcych.

Nauczyciele Zespołu Szkół w Dłużcu w Wielkiej Brytanii

Szkolenie pani Agnieszko Koryto w Bremie

Aneta Osmęda