Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Gminne zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca o godzinie 14.00 w Domu Kultury w Wolbromiu miało miejsce Gminne Zakończenie Roku Szkolnego 2016/2017 połączone z II Galą Stypendialną. Inicjatorem uroczystości był Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom pan Adam Zielnik, a prowadzącą pani Urszula Latacz. Podczas uroczystości uczniowie Zespołu Szkół w Dłużcu odebrali nagrody w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Poezja Juliana Kornhausera” oraz Gminnym Konkursie Plastycznym „Ilustracja do wiersza Juliana Kornhausera”. Przypomnijmy, że laureatami zostali:

II miejsce w konkursie recytatorskim - Filip Nowak
I miejsce w konkursie plastycznym - Magdalena Kiwior
I miejsce w konkursie plastycznym - Kinga Graca
III miejsce w konkursie plastycznym - Paulina Krzysztoforska.

Dodatkowym atutem artystycznym był występ naszych uczennic: Oliwii Bryzik, która zaśpiewała piosenkę „Parę chwil” oraz Klaudii Rozmus, Nikoli Tabor i Wiktorii Ziółkowskiej, które wykonały utwór „Wędrówką jedną życie jest człowieka”.

Po wręczeniu nagród i wysłuchaniu krótkiego wykładu gościa specjalnego - Jakuba Kornhausera, Burmistrz Miasta i Gminy Wolbrom wspólnie z Dyrektor MOOS panią Dorotą Świerczek, wręczył listy gratulacyjne stypendystom naszej szkoły.

To był miły akcent na zakończenie roku i początek wakacji.

Urszula Latacz