Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ostatnio dodane artykuły na naszej stronie

  • 1
  • 2
  • 3

Oliwia Bryzik - Laureatką Powiatowego Konkursu Matematycznego

Oliwia Bryzik uczennica kl IIIa Gimnazjum w Dłużcu została Laureatką II miejsca IV Powiatowego Konkursu Matematycznego dla uczniów gimnazjów organizowanego przez I Liceum Ogólnokształcące im. Króla Kazimierza w Olkuszu pod patronatem Starosty Powiatu Olkuskiego, Dziekana Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

Konkurs ten ma na celu rozwijanie uzdolnień i zainteresowań matematycznych uczniów na szczeblu powiatowym. 6 czerwca 2017 roku w budynku I LO w Olkuszu Oliwia w raz z innymi uczestnikami konkursu w czasie 60 minut rozwiązywała 5 przygotowanych zadań, z czego wywiązała się znakomicie uzyskując 19,5 punktu na 20 możliwych. Naszą szkołę reprezentowali także: Anna Makowska z kl. IIIa oraz Dawid Haberka  i Filip Nowak z kl. IIa.

Oliwia w roku szkolnym 2016/2017 brała udział w konkursach kuratoryjnych na szczeblu rejonowym z matematyki, biologii i j. angielskiego.

Gratulujemy sukcesu albowiem jak mawiał Cezar „Gaudium in litteris est” czyli radość jest w nauce.

Anna Świerczek-Mól

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Nasze projekty

Realizowane projekty

Ważne strony

Gościmy

Odwiedza nas 39 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie