Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Dzień Mamy i Taty w Przedszkolu

Wesołe świętowanie Dnia Mamy i Taty przypadło w tym roku na 10 czerwca. Dzieci  zaprezentowały przygotowany pod kierunkiem wychowawczyni Małgorzaty Janiec  wspaniały program pt. „Country Show”. Występ przepleciony został wierszykami i piosenką. Niespodzianką okazał się taniec kowbojski z konikami.

Po części artystycznej, w której dzieci wystąpiły w kolorowych kostiumach kowbojów i kowbojek, nadszedł czas na wręczanie prezentów. Sprytnie pomyślane papierowe kwiatuszki i serdeczne uściski dziecięcych ramion wyraziły więcej niż tysiąc najpiękniejszych słów.

Wspólnym poczęstunkiem, przygotowanym przez rodziców, zakończono uroczystość, która przebiegła w ciepłej, miłej atmosferze, która na długo pozostanie w pamięci dzieci i rodziców. Takie uroczystości w gronie rodzinnym pozwalają umacniać rodzinne więzi, uczą miłości, szacunku, przywiązania, a dzieciom pozwalają zaprezentować zdobyte wcześniej umiejętności i wiadomości.

Małgorzata Janiec