Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

“You're simply the best, better than all the rest…”

Pierwsze miejsce Oliwii Bryzik w Gminnym Konkursie Języka Angielskiego

2 czerwca w Zespole Szkół w Zarzeczu odbył się V Miejsko-Gminny Konkurs Języków Obcych: języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego. Celami konkursu były: popularyzacja języków obcych wśród młodzieży, rozwijanie uzdolnień i zainteresowań uczniów, współpraca nauczycieli języków obcych Gminy Wolbrom oraz promowanie osiągnięć uczniów. W etapie gminnym konkursu uczniowie mieli do rozwiązania test, który składał się z zadań sprawdzających: słuchanie, czytanie ze zrozumieniem, gramatykę, znajomość słownictwa oraz słowotwórstwa.

Miło nam poinformować, że uczennica klasy III Zespołu Szkół w Dłużcu Oliwia Bryzik zdobyła I miejsce w Konkursie Języka Angielskiego ex aequo z uczennicą Gimnazjum nr 4 w Wolbromiu Kingą Błaut.

Do etapu gminnego Konkursu Języka Niemieckiego zakwalifikowały się  trzy uczennice  naszej szkoły: Oliwia Bryzik z klasy III, Anna Pacia i Justyna Straszak z klasy II. Najlepszy wynik uzyskała Oliwia zajmując V miejsce.

Congratulations Aneta Osmęda