Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

DZIEŃ OTWARTY W PRZEDSZKOLU

Wesoło było w naszym przedszkolu 8 czerwca. Właśnie w tym dniu zorganizowaliśmy „Dzień Otwarty” dla chętnych dzieci, które chciałyby uczęszczać do naszego przedszkola w nowym roku szkolnym.  Tradycją stało się już coroczne spotkanie podczas którego nie tylko dzieci, ale także rodzice mają okazję poznać placówkę. Podczas wizyty małych gości, odbyły się wspólne zabawy z piłką, gry, rozmowy. Nasi goście mogli obejrzeć całe przedszkole, salę zabaw i zapoznać się z paniami. Do woli pobawić się autkami i klockami. Tworzyć dzięki farbom i pędzlom prawdziwe arcydzieła. Było kolorowo, tłoczno i radośnie. Czas płynął szybko.

Wszystkie podejmowane przez nas działania mają  na celu ułatwić dziecku start w przedszkolu oraz zachęcić rodziców do współpracy z przedszkolem i nauczycielem. Mamy nadzieję, że ten pierwszy raz w przedszkolu zarówno dzieci jak i rodzice będą mile wspominać.

Małgorzata Janiec