Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pierwsza wizyta przedszkolaków w bibliotece szkolnej

7 czerwca dzieci z oddziału przedszkolnego odwiedziły szkolną bibliotekę. Pani bibliotekarka pokazała dzieciom, gdzie znajduje się przeznaczony specjalnie dla nich regał z książkami. Najmłodsi   czytelnicy podczas wizyty dowiedzieli się, jak można zapisać się do biblioteki i korzystać z jej księgozbioru. Zobaczyły jak wygląda karta czytelnika oraz poznały zasady wypożyczania książek, zachowania się w bibliotece. Dowiedziały się także jak należy dbać o książki.

Spotkanie odbywało się w miłej, pełnej uśmiechów atmosferze.

Małgorzata Janiec