Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Powiatowy Konkurs Plastyczny na Tryptyk Wielkanocny rozstrzygnięty!

Dnia 30 maja 2017 roku w Gimnazjum w Bydlinie odbyło się uroczyste zakończenie Diecezjalnego Konkursu Plastycznego na Tryptyk Wielkanocny, przeprowadzonego pod honorowym patronatem
ks. Biskupa dra Piotra Skuchy. Wśród laureatów i wyróżnionych po raz kolejny znaleźli się uczniowie naszej szkoły. Na konkurs nadesłano ponad 115 prac wykonanych różnymi technikami plastycznymi. Konkurs rozstrzygnięty został w trzech kategoriach wiekowych:

klasy I-III SP
klasy IV-VI SP
klasy I-III Gimnazjum

Wśród laureatów i wyróżnionych znaleźli się uczniowie naszej szkoły:
Martyna Pawłowska – klasa III a SP – II miejsce
Anna Siejka - klasa II Gimnazjum- III miejsce
Jakub Banaś - klasa VI SP – wyróżnienie

Laureatom i wyróżnionym serdecznie gratulujemy!

Agata Piwowarczyk