Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Gminne Konkursy Języka Angielskiego

W maju odbyły się Gminne Konkursy Języka Angielskiego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom. Konkursy składały się z dwóch etapów - szkolnego i gminnego. W obu etapach uczniowie musieli wykazać się wiedzą gramatyczno-leksykalną. Celem konkursów była popularyzacja języka angielskiego wśród dzieci, rozwijanie ich zainteresowań oraz podnoszenie poziomu ich umiejętności językowych.

Do etapu gminnego zakwalifikowali się dwaj uczniowie naszej szkoły: Jakub Banaś i Kamil Ptak. Kamil został Laureatem IV Gminnego Konkursu Języka Angielskiego dla klas I-III szkoły podstawowej i zdobył wysokie III miejsce.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Aneta Osmęda