Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs Recytatorski dla Przedszkolaków

Dnia 30.05.2017r. w ZS Przedszkolu Publicznym nr 2 w Wolbromiu, został zorganizowany Konkurs Recytatorski dla Przedszkolaków pt. „Piękna nasza Polska cała”.

Reprezentantami Zespołu Szkół w Dłużcu byli: Maksymilian Borowiec i Agata Urbańska.

Dzieci biorące udział w konkursie zaprezentowały wiersze o tematyce związanej z pięknem ziemi ojczystej. Wykonawców oceniało jury w składzie: Małgorzata Krężel i Jolanta Gamrat.  Jury miało trudne zadanie, gdyż dzieci bardzo się starały i pięknie recytowały przygotowane wiersze.

Pomimo braku wygranej, konkurs okazał się dla naszych dzieci okazją do wzmacniania wiary we własne siły oraz wspaniałą zabawą posiadająca wiele aspektów, nie tylko dydaktycznych, ale wychowawczych i społecznych.

Wszyscy uczestnicy dostali piękne dyplomy i nagrody.

Wygranym serdecznie gratulujemy!

A my, spróbujemy swoich sił za rok.

Małgorzata Janiec