Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

WISŁA PANY!

Inicjatywa dyrektora naszej szkoły pana Krzysztofa Szczepankiewicza ponownie zaowocowała. Grupa młodzieży w sobotni wieczór udała się do Krakowa na mecz Wisły z Pogonią Szczecin. W trakcie pierwszej połowy weterani podobnych wyjazdów przecierali oczy ze zdumienia. Wynik 4: 0 po pierwszej części spotkania rzadko zdarza się na naszych ligowych boiskach. W napięciu oczekiwaliśmy na ciąg dalszy. Niestety „cztery do ucha” okazało się być rezultatem końcowym. Dla znawców tematu taki stan rzeczy jest w pełni zrozumiały, TAKTYKA!!!  Po co się przemęczać w meczu o przysłowiową pietruszkę. Duże uznanie należy skierować pod adresem uczniów klasy szóstej szkoły podstawowej. Większość z nich po raz pierwszy uczestniczyła w takiej imprezie, ale spontaniczne, pełne emocji kibicowanie wywarło duże wrażenia na opiekunach wycieczki.

Stanisław Osmenda