Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

SUKCES NORBERTA!!!

W dniu  11 maja 2017 roku Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Olkuszu w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek i Tygodnia Czytania Dzieciom zorganizowała Powiatowy Konkurs Czytelniczo-Plastyczny „Rezerwat  Przyrody Pazurek – bajkowy zakątek babci Reni” Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej. W konkursie wzięło udział 42 uczestników z 21 szkół. Najpierw dzieci wysłuchały wierszy czytanych przez samą autorkę panią Irenę Włodarczyk. Następnie mieli 60 minut na wykonanie ilustracji do czytanych utworów.  Podczas oceny prac dzieci mogły obejrzeć przedstawienie teatralne pt. „Zabawy w teatr” w wykonaniu Teatru Bajdurka z Rabki. Naszą szkołę reprezentował uczeń klasy III a Norbert Przybylik, który za swoją pracę zdobył trzecie miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Anna Osuch