Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Gimnazjada Młodzieży Szkolnej – zawody powiatowe w Olkuszu

W hali sportowej Gimnazjum nr 3 w Olkuszu dnia 1 marca 2017 roku rozegrane zostały zawody powiatowe w piłce siatkowej dziewcząt. Zmierzyły się ze sobą drużyny z Olkusza, Klucz, Bukowna i Dłużca. Rozgrywki przeprowadzono systemem „ każdy z każdym”.

Klasyfikacja końcowa:
I – miejsce – Gimnazjum nr 3 w Olkuszu
II – miejsce – Gimnazjum w Bukownie
III – miejsce – Gimnazjum w Dłużcu
IV – miejsce – Gimnazjum w Kluczach

Nasze zawodniczki na boisku prezentowały dobry poziom gry i pokazały się z jak najlepszej strony.
Elżbieta Kalarus