Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Festiwal Pieśni Legionowej i Żołnierskiej

Tradycyjnie początek listopada to czas, kiedy w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Bydlinie odbywa się Festiwal Pieśni Legionowej i Żołnierskiej. W tegorocznej edycji nie zabrakło przedstawicieli naszej szkoły. Tym razem Szkołę Podstawową im. Króla Jana III Sobieskiego w Dłużcu reprezentował zespół wokalny w składzie: Marta Ogonek (solistka), Kinga Graca, Karina Pietrzak, Justyna Straszak, Karina Szczepara (chór). Miła atmosfera festiwalu, poczęstunek dla uczniów oraz atrakcyjne nagrody to standard tej imprezy. Trzecie miejsce naszych uczennic może nie w pełni zaspokoiło oczekiwania i ambicje, ale zapewne będzie to czynnik motywujące do kolejnego festiwalu.

Stanisław Osmenda