Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

„Ważne są dni, których jeszcze nie znamy” sukces Oliwii i Filipa w X Powiatowym Konkursie Muzyczno-Recytatorskim

30 listopada w I Liceum Ogólnokształcącym w Olkuszu odbył się jubileuszowy X Powiatowy Konkurs Muzyczno-Recytatorski. Podobnie jak w ubiegłym roku, tak i teraz wzięli w nim udział uczniowie naszego gimnazjum: Oliwia Bryzik klasa III a i Filip Nowak klasa II a.

Miło nam poinformować, że zostali oni docenieni przez jury konkursu.

Oliwia została laureatką III miejsca w kategorii muzycznej po wykonaniu piosenki zespołu IRA „Parę chwil”. Talent Filipa również został zauważony i w kategorii recytatorskiej przyznano mu III miejsce, po zaprezentowaniu utworu Jonasza Kofty „Jak pięknie by mogło być”.

Gratulujemy naszym uczniom tym bardziej, że oprócz dyplomów i nagród rzeczowych otrzymali punkty dodatkowe niezbędne przy rekrutacji do szkół ponadgimnazjalnych.

Opiekun Urszula Latacz