Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Festiwal Pieśni Legionowej i Żołnierskiej

Corocznie na początku listopada w Szkole Podstawowej w Bydlinie odbywa się tradycyjny Festiwal Pieśni Legionowej i Żołnierskiej. Formuła festiwalu w ostatnich latach jest mocno otwarta. W konkursie może być wykorzystywany profesjonalny podkład muzyczny jak i własny akompaniament. Dopuszcza się również akompaniament osoby dorosłej. W konkursie nagrody przyznawane są na podstawie głosowania samych uczestników. Po jednym głosie mają opiekunowie i występujący w konkursie wykonawcy. Tym razem zespół naszej szkoły nie znalazł uznania w oczach (uszach) uczestników festiwalu.

Stanisław Osmenda