Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

"Odblaskowa Szkoła"

Idąc poboczem o zmierzchu nie zdajemy sobie sprawy, że nawet zawodowi kierowcy posiadający odpowiednie badania mają trudności z rozpoznaniem naszej sylwetki, a przecież jest bardzo prosty sposób na rozwiązanie tej sytuacji. Wystarczy niewielki element odblaskowy przyczepiony do wierzchniego ubrania. Nasza Szkoła mając na uwadze bezpieczeństwo uczniów wyposażyła każdego z nich w samozaciskowe opaski odblaskowe. Można je nosić zarówno na ramieniu jak i przypięte do plecaka. Nie mamy wątpliwości, że w ten sposób bezpieczeństwo naszych uczniów, poruszających się pieszo poboczami dróg znacząco wzrośnie.

Stanisław Osmenda