Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

"Najlepszym prezentem dla nauczyciela jest uśmiech ucznia" - czyli o akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej

20 października 2014 roku odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Jak zawsze swoją obecnością zaszczycili nas: ksiądz Andrzej Michniewski, pani poseł Lidia Gądek, radna pani Wiesława Wach, radny i emerytowany nauczyciel Stanisław Pyzio, sołtys pan Marian Barczyk oraz prezes OSP Dłużec pan Mieczysław Piputa. Zebranych powitał dyrektor szkoły pan Krzysztof Szczepankiewicz składając jednocześnie życzenia dla całego grona pedagogicznego. Następnie głos zabrała pani poseł wyrażając swą wdzięczność dla pedagogów i życząc im zdrowia, i sukcesów w pracy zawodowej. Życzenia złożyła również pani Żaneta Kyć - przewodnicząca Rady Rodziców wręczając wraz z panią Danutą Imiołek piękne kwiaty dla dyrekcji i nauczycieli.

Część artystyczna została w tym roku przygotowana przez panie: Annę Świerczek-Mól, Urszulę Latacz, Krystynę Kiecę (mamę, która jest autorką tekstów piosenek zaprezentowanych podczas występu). Na początku zebrani obejrzeli filmik z życzeniami, który przygotował SU. Wszyscy uczniowie mogli złożyć swoim nauczycielom życzenia.

Po części artystycznej dyrektor szkoły przedstawił zebranym nauczycieli, którzy w tym roku otrzymali Nagrodę Burmistrza Miasta i Gminy Wolbrom, a byli to: pani Anna Nawrot, pani Mariola Świerczek-Karoń, pani Renata Opiłka. Następnie zostały wręczone nagrody dyrektora, dla wyróżniających się pedagogów.

Tak więc w tym roku w organizację akademii zaangażowani byli wszyscy łącznie z rodzicami. Przecież na tym polega prawdziwa współpraca, która w naszej szkole kwitnie ;).
Dlatego też szczególne podziękowania kieruję do pani Krystyny Kiecy i uczennicy klasy III a Aleksandry Świerczek.

 Urszula Latacz

"Najlepszym prezentem dla nauczyciela jest uśmiech ucznia" - czyli o akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej