Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Gimnazjada Młodzieży 2015/16 - zawody powiatowe – piłka siatkowa

Dnia 15 marca 2016r w  Gimnazjum nr 3 w Olkuszu odbyły się powiatowe zawody szkół gimnazjalnych w piłce siatkowej dziewcząt. W rozgrywkach wzięły udział drużyny z 4 gmin: Olkusz, Wolbrom, Klucze, Bukowno. Organizatorem zawodów był nauczyciel wychowania fizycznego z Gimnazjum nr 3 w Olkuszu pan Dariusz Wardęga. Zawody przebiegały bardzo sprawnie. Nasza drużyna pokazał dobry poziom gry.
Zajęte miejsca:

I – miejsce - Gimnazjum nr 3 w Olkuszu
II – miejsce - Gimnazjum w Bukownie
III – miejsce - Gimnazjum w Dłużcu
IV - miejsce - Gimnazjum w Kluczach

Wszystkie sukcesy naszej ambitnej młodzieży bardzo nas cieszą. I oby tak dalej.
Elżbieta Kalarus