Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Gwiazdkowe Zawody Pływackie

Dnia 30 grudnia 2015 roku na pływalni w Wolbromiu odbyły się Gwiazdkowe Zawody Pływackie, w których brali udział uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów z naszej gminy. Miło nam poinformować, że uczniowie Zespołu Szkół w Dłużcu zdobyli aż trzy zaszczytne pierwsze miejsca.
Karol Krężel, uczeń klasy III SP – I miejsce w pływaniu stylem dowolnym oraz dwóch uczniów z klasy I a gimnazjalnej: Filip Nowak – I miejsce w stylu klasycznym i Kacper Piąty - I miejsce w stylu grzbietowym.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Lidia Komperda