Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

ENGLISH MONSTER – finał Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego

12.06.2015 odbył się etap finałowy trwającego od stycznia 2015 roku Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego „ENGLISH MONSTER”, nad którym patronat objął Dyrektor Zespołu Szkół w Dłużcu – Pan Krzysztof Szczepankiewicz. Organizatorkami konkursu były nauczycielki języka angielskiego: Olga Kamińska-Gamrot i Aneta Osmęda. W „potwornych” zmaganiach brało udział każdego miesiąca 10 uczniów naszego gimnazjum. Podejmowali się oni rozwiązywania arkuszy składających się z zadań sprawdzających wiedzę z gramatyki, słownictwa, czytania ze zrozumieniem i wiadomości kulturowych, za co pod koniec każdego miesiąca zbierali punkty. Walka była niezwykle zacięta. Po zsumowaniu punktów za miesiące: styczeń, luty, marzec i kwiecień oraz dodaniu do nich wyników z arkusza finałowego okazało się, że „najpotworniejszą” uczestniczką jest Oliwia Bryzik z kl. I, drugie miejsce zdobyła Karolina Pogan a trzecie Ania Makowska. Bardzo wysokie wyniki osiągnęli również Anna Knap, Gabriela Szczęśniak, Krystian Haberka, Klaudia Knap, Zuzanna Imiołek, Mikołaj Smok oraz Lena Pasich. 19.06.2015 odbyło się uroczyste wręczenie nagród. Zdobywczyni I miejsca będzie mogła cieszyć się wygraną na zagranicznym wyjeździe! Ogromne brawa!
Olga Kamińska-Gamrot