Ułatwienia dostępu

Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

 • „Nauczyciel widzi więcej niż tylko twarze dzieci – stara się zobaczyć ich dusze”

  Dnia 15 października w Szkole Podstawowej w Dłużcu, odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Oprócz uczniów i pracowników szkoły w uroczystości uczestniczyło wielu

  ...
 • II miejsce Nikoli Tabor w Konkursie Piosenki Angielskiej

  26 września uczennica klasy VIII Szkoły Podstawowej im. Króla Jana III Sobieskiego w Dłużcu – Nikola Tabor uczestniczyła wraz z opiekunem panią Anetą Osmędą w Międzyszkolnym

  ...
 • MY Z NIEGO WSZYSCY...

  27 września 2018 r. uczniowie klasy III gimnazjum przygotowali krótki apel poświęcony 79. rocznicy powstania Polskiego Państwa Podziemnego.

  To już kolejny raz po 1, 12 i 17 września

  ...
 • O zasadach dobrego wychowania…

  25 października uczniowie klas IV i V wraz z paniami: Anną Osuch, Anną Osmędą i Urszulą Latacz, odwiedzili gościnne progi Powiatowej Biblioteki w Olkuszu.

  Tym razem naszym celem nie było

  ...
 • Samorząd Uczniowski już pracuje…

  We wrześniu uczniowie Szkoły Podstawowej im. Króla Jana III Sobieskiego w Dłużcu wybrali swoich przedstawicieli w Samorządzie Uczniowskim.

  Przewodniczącą szkoły została Zuzanna

  ...
 • Ślubowanie uczniów klasy pierwszej

  22 października 2018r. w Szkole Podstawowej im. Króla Jana III Sobieskiego w Dłużcu, odbyła się uroczystość ślubowania uczniów klasy pierwszej. W tej uroczystości wzięli udział:
  - Pani Poseł

  ...
 • Wycieczka do Krakowa

  Dnia 28 września uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami udali się na wycieczkę do Krakowa. Grupa liczyła 52 uczniów z klas IV- VII.

  W pierwszej kolejności uczniowie zwiedzili Muzeum

  ...