Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ostatnio dodane artykuły na naszej stronie

  • 1
  • 2
  • 3

Artykuł dnia

Szanowni Rodzice i Opiekunowie

W związku z wprowadzonym przez Premiera RP czasowym ograniczeniem funkcjonowania szkół w klasach I-III i IV-VIII Szkoły Podstawowej w Dłużcu kształcenie odbywać się będzie z zastosowaniem metod i technik kształcenia na odległość od dnia 9 listopada do 29 listopada 2020 roku. Oddziały przedszkolne odbywają zajęcia tak jak dotychczas w formie stacjonarnej w budynku szkoły z zachowaniem dotychczasowych procedur bezpieczeństwa.

Dzieci zapisane na świetlicę przedszkolną również mogą na nią uczęszczać. Natomiast w dniach 9-13 listopada nie będą wydawane posiłki. Dlatego należy dzieciom zapewnić wyżywienie we własnym zakresie.

Obowiązuje dotychczasowy harmonogram dowozów i odwozów.

Dyrektor szkoły:  Krzysztof Szczepankiewicz

Dzień Zaduszny dniem wolnym od zajęć dydaktycznych

Szanowni Rodzice i Opiekunowie
Zgodnie z kalendarzem roku szkolnego 2020/21 dzień 2 listopada 2020 roku jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. W tym dniu - jeśli będzie taka potrzeba - zapewniamy zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w godzinach od 8 do 13. Nie będzie realizowany dowóz i odwóz uczniów. Nie będzie też zdalnego nauczania.

Dyrektor szkoły:  Krzysztof Szczepankiewicz

Uwaga rodzice! Bardzo ważny komunikat

Decyzją Powiatowego Inspektora Sanitarnego z dnia 28 października 2020 roku uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. Króla Jana III Sobieskiego w Dłużcu oraz dzieci z grup przedszkolnych 3/4/5-latków i 6-latków, którzy przebywali na świetlicy w poniedziałek 26.10.2020 po lekcjach zostają poddani kwarantannie w dniach od 28.10.2020 do 5.11.2020 roku. Kwarantanna nie dotyczy Rodziców uczniów i osób zamieszkujących wspólne gospodarstwo domowe.

Dyrektor szkoły: Krzysztof Szczepankiewicz

Szanowni Państwo

Dzień 14.10.2020 r. (środa) – Święto Edukacji Narodowej jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. W tym dniu uczniowie nie mają zajęć lekcyjnych, nie realizowane są również dowozy. W szkole w godz. 8.00 – 13.00 odbywać się będą zajęcia opiekuńcze dla dzieci, których Rodzice nie mają możliwości zapewnienia im opieki w domu. W tym dniu na zajęcia opiekuńcze Rodzice przywożą i odbierają dzieci we własnym zakresie.

Jeżeli ktoś z Państwa chciałby, aby jego dziecko wzięło udział w zajęciach opiekuńczych w dniu 14.10.2020 r. proszę poinformować wychowawców o tym fakcie do dnia 13,10.2020 (wtorek) kontaktując się przez dziennik elektroniczny. Zebrane od Państwa dane będą pomocne w ewentualnym ustaleniu ilości grup i odpowiedniej liczby nauczycieli sprawujących nad dziećmi opiekę.

Informacja o działalności szkoły w czasie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół

Szanowni Rodzice i Opiekunowie

W związku z wprowadzonym przez Premiera RP czasowym ograniczeniem funkcjonowania szkół  w klasach 4, 5, 6, 7 i 8 Szkoły Podstawowej w Dłużcu kształcenie odbywać się będzie z zastosowaniem metod i technik kształcenia na odległość od dnia 26 października do dnia 8 listopada 2020 roku. Zajęcia zdalne dla klas 4-8 odbywać się będą według dotychczasowego planu lekcji a formy realizacji będą określone przez poszczególnych nauczycieli. Informacja ta została przekazana w dniu dzisiejszym lub zostanie przekazana drogą elektroniczną.

Oddziały przedszkolne i klasy I-III odbywają zajęcia tak jak dotychczas w formie stacjonarnej w budynku szkoły z zachowaniem dotychczasowych procedur bezpieczeństwa.

W związku ze zdalnym nauczaniem klas 4-8 zmieni się harmonogram odwozu uczniów.

Harmonogram dowozów:
Kursy poranne bez zmian.
Kurs 1 Dłużec – Domaniewice – Załęże – Dłużec Rędziny – Dłużec
Kurs 2 Dłużec – Kąpiele Wielkie – Strzegowa – Dłużec

Harmonogram odwozów:
Kursy popołudniowe – wydłużenie trasy o Kąpiele Wielkie i Kąpiołki.
Kurs 1 12:40
Dłużec – Domaniewice – Załęże – Dłużec Rędziny – Dłużec
Kurs 2 13:10
Dłużec – Kąpiele Wielkie – Kąpiołki – Strzegowa –– Dłużec

Informacje będą na bieżąco przekazywane poprzez dziennik elektroniczny i stronę internetową szkoły.

Dyrektor szkoły: Krzysztof Szczepankiewicz

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Nasze projekty

Realizowane projekty

Ostatnie galerie

Ważne strony

Gościmy

Odwiedza nas 103 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie