Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ostatnio dodane artykuły na naszej stronie

  • 1
  • 2
  • 3

Artykuł dnia

Szanowni Państwo

Dzień 14.10.2020 r. (środa) – Święto Edukacji Narodowej jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. W tym dniu uczniowie nie mają zajęć lekcyjnych, nie realizowane są również dowozy. W szkole w godz. 8.00 – 13.00 odbywać się będą zajęcia opiekuńcze dla dzieci, których Rodzice nie mają możliwości zapewnienia im opieki w domu. W tym dniu na zajęcia opiekuńcze Rodzice przywożą i odbierają dzieci we własnym zakresie.

Jeżeli ktoś z Państwa chciałby, aby jego dziecko wzięło udział w zajęciach opiekuńczych w dniu 14.10.2020 r. proszę poinformować wychowawców o tym fakcie do dnia 13,10.2020 (wtorek) kontaktując się przez dziennik elektroniczny. Zebrane od Państwa dane będą pomocne w ewentualnym ustaleniu ilości grup i odpowiedniej liczby nauczycieli sprawujących nad dziećmi opiekę.

UWAGA RODZICE UCZNIÓW KLASY PIERWSZEJ I PRZEDSZKOLAKÓW Z ODDZIAŁÓW 3/4 LATKÓW I 5/6 LATKÓW

Dnia 1 września zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na spotkanie organizacyjne o godzinie 9.00. Ze względu na sytuację, spotkanie z wychowawcą klasy 1 odbędzie się na "łączniku", a spotkanie przedszkolaków ze swoimi paniami w sali gimnastycznej.

Zapraszamy rodziców w maseczkach i prosimy o dezynfekcję rąk przy wejściu do szkoły. Wejścia do budynku pozostają bez zmian.

 

Centrum Mistrzostwa Informatycznego

Szanowni Rodzice / Opiekunowie prawni

Nasza szkoła bierze udział w projekcie Centrum Mistrzostwa Informatycznego.

Już teraz wszyscy zainteresowani Uczniowie z klas IV-VI mogą uczestniczyć w BEZPŁATNYCH zajęcia z informatyki, podczas których będą uczyć się myślenia algorytmicznego oraz programowania.

Nauczycielem odpowiedzialnym za projekt i realizującym zajęcia jest pan Jerzy Zyguła.

Warunkiem uczestnictwa dziecka w zajęciach Kółka Informatycznego jest zapoznanie się Rodziców / Prawnych opiekunów z poniższymi dokumentami i zgłoszenie dziecka.

Podpisanie Listy nr 1 - Zgłoszenie dziecka/podopiecznego do uczestnictwa w kółku informatycznym po zapoznaniu się z treścią regulaminu oraz Listy nr 2 Oświadczenie o zapoznaniu się z treścią obowiązku informacyjnego jest obowiązkowe.

Podpisanie Listy nr 3 Zgoda na upowszechnienie wizerunku Ucznia (dobrowolne) nie jest obowiązkowe, ale jeżeli Rodzic / Opiekun prawny Ucznia nie wyrazi zgody, nie będzie możliwości publikacji wizerunku dziecka w materiałach promocyjnych CMI, także w mediach społecznościowych (Facebook, Instagram itp.)

•    Regulamin uczestnictwa ucznia w kółku informatycznym - do listy nr 1

•    Obowiązek informacyjny - do listy nr 2

•    Zgoda na upowszechnianie wizerunku DZIECKA - do listy nr 3

Lista do podpisu przez Rodziców/Opiekunów prawnych dziecka/podopiecznego, która zostanie przekazana państwu w szkole.

Strona projektu: https://cmi.edu.pl/

Naucz się profesjonalnego programowania i zapanuj nad algorytmami.

Jerzy Zyguła

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Nasze projekty

Realizowane projekty

Ostatnie galerie

Ważne strony

Gościmy

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie