Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ostatnio dodane artykuły na naszej stronie

  • 1
  • 2
  • 3

Artykuł dnia

Sukces muzyczny Kacpra

Z wielką przyjemnością informujemy, że uczeń naszej szkoły Kacper Marchajski z klasy VII zdobył wyróżnienie w II Powiatowym Muzyczno-Recytatorskim Turnieju Językowym „Lingwistyczna Wieża Babel” (edycja online) zorganizowanym przez Zespół Szkół Nr 4 im. KEN w Olkuszu.

Kacper zaśpiewał francuski przebój „Dernière danse”. To jego kolejny sukces wokalny w języku francuskim.

Serdeczne gratulacje!

Agnieszka Koryto

Szanowni Rodzice i Opiekunowie

Od 19 kwietnia 2021 r. zostaje przywrócona stacjonarna działalność przedszkoli, innych form wychowania przedszkolnego oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych.

Oddziały przedszkolne w Szkole Podstawowej w Dłużcu odbywają zajęcia w budynku szkoły z zachowaniem dotychczasowych procedur bezpieczeństwa.

Rano autobus będzie wyjeżdżał spod budynku szkoły o 7:15. Trasa taka sama jak dotychczas z pominięciem miejscowości Załęże.

Dyrektor szkoły:  Krzysztof Szczepankiewicz

Szanowni Państwo

Edukacja zdalna dla uczniów klas 4-8 zostaje przedłużona do 2 maja 2021 r. Od dnia 26 kwietnia 2021 r. do dnia 2 maja 2021 r. nauka będzie odbywać się w systemie tzw. hybrydowym dla uczniów klas 1-3.

O szczegółach organizacji nauczania hybrydowego w tym harmonogramie zajęć w naszej szkole, rodzice uczniów zostaną poinformowani poprzez dziennik elektroniczny. Proszę o odczytywanie informacji w dzienniku elektronicznym. Prosimy również o deklaracje dotyczącą spożywania posiłków na stołówce szkolnej i przesłanie jej do wychowawców klas.

Dyrektor szkoły: Krzysztof Szczepankiewicz

Szanowni Rodzice i Opiekunowie

W ramach projektu Małopolskie Talenty Małopolskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli rozpoczyna rekrutację do kolejnej edycji Letniej Szkoły Młodych Talentów (LSMT) dla uczniów, którzy uczestniczą w bieżącej edycji zajęć w CWUZ na II i III etapie ( klasy 7-8 szkoły podstawowej i szkoła ponadpodstawowa).

Przypominamy, że  LSMT to wyjazdowe warsztaty edukacyjne o charakterze naukowym, które odbędą się w Krakowie, obejmujące zajęcia z zakresu kluczowych kompetencji przedmiotowych (25 godzin dydaktycznych) i kluczowych kompetencji ponadprzedmiotowych (15 godzin dydaktycznych) - każda grupa realizuje oba rodzaje zajęć. Organizatorzy zapewniają bezpłatnie: dowóz, noclegi, wyżywienie, zajęcia dydaktyczne, program kulturalno-poznawczy (w tym dwie wycieczki po Krakowie), opiekę, ubezpieczenie, zaświadczenie o ukończeniu LSMT. Termin wyjazdu: od 27 czerwca do 3 lipca 2021 r. Szczegóły organizacyjne i merytoryczne znajdują się w załączonej  informacji.

Do udziału w LSMT będą kwalifikowani wyłącznie uczniowie, którzy w terminie do 7 maja 2021 r. złożą poprawnie wypełniony formularz zgłoszeniowy , dostępny pod linkiem https://malopolskietalenty.pl/images/LSMT/LSMT2021/Formularz_zgoszeniowy__LSMT_2021.pdf

Czytaj więcej: Szanowni Rodzice i Opiekunowie

Jedenaste - nie ściągaj! - wyniki konkursów

W ramach kampanii przeciwko ściąganiu w trakcie zdalnego nauczania zainicjowanej przez panią Annę Świerczek- Mól, odbyły się w naszej szkole dwa konkursy: plastyczny i literacki. Konkurs plastyczny polegał na zilustrowaniu, wybranego  postulatu skierowanego do ucznia lub rodzica.

Konkurs literacki polegał na   napisaniu opowiadania, w którym pojawi się historia ucznia, który złamał “jedenaste przykazanie - nie ściągaj.”
Miło nam poinformować, że komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców, a są nimi:

KONKURS PLASTYCZNY
I miejsce Kacper Marchajski
II miejsce Laura Lis
III miejsce Amelia Piputa

KONKURS LITERACKI
I miejsce Milena Ogonek
II miejsce Kacper Marchajski
III miejsce Wiktoria Latacz

Laureatom gratulujemy i czekamy na okazję do wręczenia pamiątkowych dyplomów i drobnych nagród.

Urszula Latacz
Anna Świerczek- Mól

Czytaj więcej: Jedenaste - nie ściągaj! - wyniki konkursów

Kalendarz wydarzeń

Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Nasze projekty

Realizowane projekty

Ostatnie galerie

Ważne strony

Gościmy

Odwiedza nas 90 gości oraz 0 użytkowników.

Szukaj na stronie